czwartek, 25 lipca 2013

woodstockowe pole namiotowe

Padają pytania gdzie będziemy spać? Otóż ja (mama) i tata jedziemy tam jako Pokojowy Patrol, z którym ja (mama) jestem związana od 2001 roku :) I spać będziemy za sceną w obozie Pokojowego Patrolu.

Ale dla tych co chcą przyjechać na pole z dziećmi jest tam w tym roku wspaniałe miejsce które udostępnia Wam TOI CAMP. Jest to wygrodzone miejsce przeznaczone dla rodziców z dziećmi - czyli Family Toi Camp. Więcej o tym przeczytacie na stronie Przystanku Woodstock
Jak nie uda Wam się załapać na Family Toi Camp (rejestracja jest do 25 lipca 2013) nic straconego - jeśli jedziecie większa grupą łatwiej Wam będzie zająć się dziećmi, a jak rozbijajcie namiot koło innej rodziny z dzieckiem - dzieciom będzie raźniej a Wy zyskacie chwilę spokoju podczas ich zabawy. Pamiętajcie też by rozbić się z namiotem w cieniu, unikniecie słońca które zawsze towarzyszy temu festiwalowi.

My oczywiście opowiemy Wam też co się dzieje na polu i jakie atrakcje dla dzieci można tam spotkać. A wszystko już wkrótce :)  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz