czwartek, 18 września 2014

projekty blogowe

Nazbierało się.
Więc nadszedł czas by pokazać Wam w jakich projektach blogowych bierzemy udział. Jeden już trwa, reszta zaczyna się niedługo. Więc zobaczcie co Was czeka niedługo.
Projekty są trzy każdy inny. Zresztą zobaczcie sami:


_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-Zacznę od projektu Przyroda pod lupa.

To już druga edycja tego bardzo przyrodniczego pomysłu pochodząca z bloga Kreatywnym Okiem. To blog pełen inspiracji do którego czasami zaglądamy po pomysły :) Trochę już opublikowaliśmy do tego projektu. Tu możecie sobie podejrzeć co robiliśmy: KLIK_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Drugi projekt to Dziecko na Warsztat II edycja.


Tym razem przenosimy się na podróże po świecie, ale nie tylko :) Bo każdy kraj ma swój temat przewodni, a tematy są zróżnicowane. Chętnych do projekty zgłosiło się ponad 80 blogów. Będzie moc w tym roku!
Blog który wymyślił ten projekt na pewno znacie - to Projekt Londyn 2014. W Londynie już byli ciekawe co teraz wymyślą :)

Zaczynamy 29 września. U nas pomysł już się zrodził, teraz trzeba będzie przenieść to na zabawy i pokazać potem Wam cośmy wymyślili.


_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Trzeci projekt to Przygody z książką

Tu będzie w czym wybierać, bo książki otaczają nas ciągle i uwielbiamy nowe wypożyczać z biblioteki. Pokażemy Wam co nieco - choć i tak to robimy :)
Twórcą pomysłu jest blog Dzika Jabłoń. Zerkajcie do nich bo to kraina piękna!
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-Na tę chwilę tyle. Pewnie jak by coś jeszcze wpadło, to bym się zgłosiła... ale nie dajmy się zwariować :)

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. strasznie dużo potrafią... a doba ma tylko 24h :)

      Usuń
  2. Ja też się boję, że jak by się coś jeszcze pojawiło na horyzoncie to bym sie porwała a potem robiłabym bokami.

    OdpowiedzUsuń